перейти на головну сторінку порталу
Головна сторінка Новини Історія Контакти Форум Педагогічний колектив  
лого садочка  

Свято Весни 11.03.2020

Педагогічна рада 20.02.2020

Свято Осені 25.11.2019

Звіт завідувача 29.05.2019

Педагогічна рада 29.05.2019

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2019 16.05.2019

Тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності 18.04.2019

Атестація педагогічних працівників 2018-2019 навчального року 01.04.2019

Районний семінар 18.03.2019

Свято Весни 08.03.2019

Педагогічна рада 14.02.2019

Новорічні ранки 03.01.2019

Педагогічна рада 13.11.2018

Осіння розвага 13.11.2018


Іваничівська районна державна адміністрація
Іваничівська районна рада
Офiцiйне представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Урядовий портал
Офіційний сайт Волинської обласної державної адміністрації
Адміністративні послуги Волинської області
Педагогічна преса
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Ураїни
МВС - Міністерство Внутрішніх Справ України - відділ у справах дітей  Головна
Про нас (паспорт ДНЗ)
Освітні завдання
Мережа груп
Організація навчально-виховного процесу
Наші педагоги
Новини дошкільної родини
Звіт керівника


 

Звіт керівника

Звіт завідувача Іваничівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Калинонька» за 2017-2018 н.р.

31.05.2018 року відбувся звіт завідувача Іваничівським дошкільним начвальним закладом (ясла-садок) "Калинонька"
Звіт завідувача Іваничівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Калинонька» за 2018-2019 н.р.
Іваничівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Калинонька» розташований у типовому приміщені. Заклад розрахований на 205 місць, відвідує 244 дитини. На кінець року з групами короткотривалого перебування відвідувало 250 дітей. У ДНЗ функціонує 11 груп загального розвитку, групи комплектуються за віковими ознаками:
- 2 групи ясельного віку;
- 3 групи молодшого віку;
- 3 групи середнього віку;
- 3 групи старшого віку.
Наповнюваність груп ясельного віку при нормі 15 дітей становить 18-20 дітей, старшого віку 22-24 дитини. У групах короткотривалого перебування перебувало 19 дітей.
Дошкільний навчальний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем, та 10.5 годинним перебуванням дітей. Протягом 2018-2019 року педагогічний колектив працював над такою проблемою «Формування гармонійної, всебічно розвиненої , життєво компетентної, неповторної особистості, здатної ціннісно ставитися до природи, предметного світу, людей, самої себе та свого життя.» З якої випливало рішення таких завдань:
1. Застосування засобів наочного моделювання під час ознайомлення з навколишнім світом і в процесі розвитку мовлення дошкільнят.
2. Запровадження програми фінансової грамотності в роботі з дітьми дошкільного віку.
3. Оптимізація роботи з фізичного виховання, впроваджуючи профілактичні, оздоровчі вправи та прийоми валеологічної освіти дошкільників.

Іваничівський ДНЗ укомплектований педагогічними кадрами. 24 педагогічних працівників. З них працює 11 педагогів з вищою освітою, 13 – із неповною вищою освітою. Мають : звання «Старший вихователь» 7 педагогів : Черняк Л.В., Гавінська Л.В., Семків Л.О., Мощинська Л.П., Невальонна Л.І., Козира Л.С., Приступа В.М.,; вищу категорію 4 педагогів : Семків Л.О., Черняк Л.В, Мощинська Л.П., Невальонна Л.І., першу категорію 2 педагоги : Стоцька Н.М., Мельничук О.В., другу категорію 2 педагоги : Бабак І.О., Пилипюк А.І.
Позитивні зміни в освітньому процесі ДНЗ відбулися завдяки підвищенню кваліфікаційного рівня педагогічних працівників і якісних змін рівня сформованості компетентностей вихованців у різних сферах життєдіяльності. Згідно плану курсової перепідготовки пройшли курси підвищення кваліфікації у 2018 – 2019 навчальному році такі педагоги: Невальонна Л.І., Силищук А.А.. Була проведена чергова атестація педагогічних працівників. : вихователя – методиста Черняк Л.В. – відповідає займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший вихователь»; керівника музичного Семків Л.О. – відповідає займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «Старший вихователь». Вихователь Черняк Л.В. – відповідає займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» присвоєно педагогічне звання «Старший вихователь» ; вихователь Невальонна Л.І. – відповідає займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» присвоєно педагогічне звання «Старший вихователь»; вихователя Мощинську Л.П. – відповідає займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» присвоєно педагогічне звання «Старший вихователь»; вихователь Козиру Л.С. відповідає займаній посаді, 11 тарифному розряду та присвоєно педагогічне звання «Старший вихователь»; вихователя Приступу В.М. – відповідає займаній посаді, 11 тарифному розряду та присвоєно педагогічне звання «Старший вихователь»; інструктора з фізкультури Пилипюк А.І. – відповідає займаній посаді та присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»
Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників пройдуть такі педагоги : Козира Л.С., Кононова С.В., Ярмолюк О.М.

Адміністрація закладу створює працівникам усі умови для плідної роботи. Завдяки оптимальній розстановці та цілеспрямованому використанню кадрів робота колективу ДНЗ відзначається стабільністю та позитивною результативністю.
Самоосвітня діяльність педагогів здійснювалась на педрадах, колективних переглядах, семінарах-практикумах. Під час проведення засідань педагогічних рад педагоги отримували інформацію з різних питань виховання та навчання дошкільнят. Це допомагало їм правильно планувати свою роботу. Консультуючись освітяни вибирали методи і прийоми за допомогою яких краще здійснювати навчальний процес. Участь у колективних переглядах надала змогу навчитися вирішувати ті чи інші проблеми або завдання. Під час проведення та відвідування занять педагоги вдосконалювали прийоми роботи по зміцненню здоров’я дітей. Створивши розвивальний простір для дітей в кожній віковій групі, вихователь допомагав у виборі дитиною різного виду діяльності, розвивав вміння спілкуватися між собою і з дорослими. На належному рівні виконувалися вимоги діючих програм «Впевнений старт», «Українське дошкілля».
На допомогу педагогам функціонує методичний кабінет Черняк Л.В. вихователь-методист надає консультації по проведенню занять та розваг вихователям, кабінет обладнаний усім необхідним матеріалом для проведення освітньо-виховної роботи:
- методична література;
- розробки різних видів занять з різних розділів програми;
- сценарії святкових ранків, розваг;
- періодична пресса за спеціальністю «Дошкільне виховання»;
- дидактичний демонстраційний та роздатковий матеріал;
- атрибути до ігор;
- м’які іграшки та іграшки до лялькового та настільного театру.
У 2018-2019 навчальному році було проведено педагогічні ради на теми:
1. «Завдання педагогічного колективу Іваничівського ДНЗ (ясла-садок) «Калинонька» на 2018-2019 навчальний рік».
2. «Роль наочного моделювання в розвитку мовлення дошкільників»
3. «Соціально-економічне виховання дошкільників»
4. «Фізкультурно – оздоровча робота з дітьми дошкільного віку в ДНЗ в літку»
З педагогами закладу здійснювались різноманітні форми методичної роботи. Надавалися консультації педагогам та батькам з різних питань освітньо-виховної роботи. Педагогічні працівники активні учасники не тільки педагогічних рад, нарад, семінарів, які проводяться на рівні району. В березні цього року на базі нашого закладу відбувся районний семінар «Формування економічного досвіду в дітей дошкільного віку». Педагоги, які атестувалися провели заняття та розваги. Вихователь середньо групи «Метелики» Козира Л.С. провела цікаве комплексне заняття з аплікації з елементами економічного виховання «Баранчик - Шон». Вихователь старшої групи «Барвінок» Невальонна Л.І провела інтегроване заняття з економіки «В гості до фермера». Діти середньої групи «Ромашка» в захопленні від спортивної розваги «Подорож на планету Здоров’я » яку провели спільно вихователь Приступа В.М., інструктор з фізкультури Пилипюк А.І. та керівник музичний Семків Л.О.
З 15.04.2019 р. по 19.04.2019 р. в ДНЗ було проведено тиждень охорони праці та життєдіяльності дітей. Згідно плану відбулися заходи з питань :
1. Правові та організаційні заходи.
2. Гігієна навчання та праці і виробнича санітарія.
3. Електробезпека.
4. Пожежна безпека.
5. Навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності.
У кожній віковій групі було розроблені проведено заняття, екскурсії, розваги, вікторини, бесіди, ігри відповідно до тематики кожного дня тижня:
Понеділок – «День правил дорожнього руху».
Вівторок – «День правил спілкування з незнайомцями».
Середа – «День правил здорового способу життя».
Четвер – «День правил пожежної безпеки».
П’ятниця – «День правил безпечної поведінки в довкіллі».
18 квітня 2019 року був проведений, спільно із працівниками МНС, навчально-практичний тренінг з питань евакуації дітей і працівників навчального закладу на випадок надзвичайної ситуації. Фотозвіт про проведення тижня з охорони праці та життєдіяльності дітей є на сайті ДНЗ
Педагоги постійно співпрацювали з батьками своїх вихованців:
1. Надавали різноманітну інформацію в куточках для батьків.
2. Проводили батьківські збори.
3. Консультували батьків з відповідних питань.
4. Залучали до участі в святкових ранках, ремонті групових приміщень.

До послуг дітей в нашому дошкільному навчальному закладі є фізкультурний і музичний зали. Інструктор з фізкультури Пилипюк А.І. та керівники музичні Семків Л.О., Смаль Л.І., та Силищук А.А. проводять заняття , розваги, святкові ранки, щоденні ранкові зарядки, а також навчає танців хореограф Жукова О.В. У закладі оформлена Українська світлиця. Там вихователі знайомлять дітей із українськими звичаями, традиціями, побутом. Проводять заняття з народознавства .
31 травня вихованці нашого закладу візьмуть активну участь у щорічному музичному фестивалі до Дня захисту дітей
Пріоритетними напрямами діяльності ДНЗ є:
• удосконалення професійної компетентності педагогів;
• створення сприятливих умов для гармонійного поєднання інтелектуального розвитку обдарованої дитини дошкільного віку з фізичним, соціальним, емоційно-вольовим, моральним, естетичним розвитком;
• впровадження в освітній процесс новітніх технологій виховання та навчання;
• формування здоров'язберігаючої функції особистості дитини, забезпечення її прав на здобуття якісної дошкільної освіти;
• підвищення рівня компетентності родини вихованців ДНЗ.
Ключовими пріорітетами змістовного наповнення освітнього процессу є такі:
• національно патріотичне виховання;
• економічне виховання;
• формування у вихованців навичок спілкування й ефективної взаємодії з однолітками, дорослими;
• музичне виховання;
• серед засобів освітнього впливу на дитячу особистість – творча гра (сюжетно - рольова, конструкторсько будівельна, театралізація, драматизація ), а також художня література (фольклор, авторські твори) і робота з дитячою книжкою.

Основними освітніми завданнями вважаємо такі:
1. Розвивати пізнавальні здібності дошкільників.
2. Збагачувати практичний досвід дітей через залучення до різних видів дитячої діяльності.
3. Продовжувати роботу з оновленням та поповнення предметно-ігрового середовища в групах.
Шановні вихователі та помічники вихователів хочу подякувати вам за плідну працю, за виховання дітей, адже батьки довірили вам саме найдорожче – своїх дітей.
Поряд з позитивними змінами, які відбулися в дошкільному навчальному закладі є ряд проблем, які залишилися нерозв’язаними і потребують подальшої роботи:
1. Забезпечення наочними посібниками згідно нових програм.
2. Забезпечення роздатковим матеріалом на всі вікові групи.
В зв’язку з цим пріоритетним напрямом діяльності дошкільного навчального закладу є спрямування освітнього процесу на реалізацію нової редакції Базового компоненту дошкільної освіти – Державного стандарту.
На утримання дошкільної установи на 2019 рік виділено – 5 725908.00 грн. на заробітну плату – 3 476170.00 грн. на нарахування – 643149.00, в цю суму включено оклад, вислугу років, заміна для педагогічних працівників та помічників вихователів, матеріальну допомогу 100% посадового окладу на оздоровлення всім працівникам установи.
На придбання предметів та матеріалів обладнання та інвентар 130.638.00.
На продукти харчування – 502.632.00 – загальний фонд. На спеціальний фонд 225.935.00. Разом 728.567.00 тис. (батьківська плата ). На харчування однієї дитини на 2019 рік : визначено середню витрату :
- для дітей ясельної групи – 21.00 грн. в день;
- для дітей інших груп – 25.00 грн. в день;
Встановлена батьківська плата:
- для ясельної групі в розмірі - 13.00 грн. за один день відвідування.
- для інших груп в розмірі – 15.00 грн. за один день відвідування.
Є категорії дітей, які фінансує селищна рада на 100 % - малозабезпечених сімей 21 дитина, це батьки які отримують соціальну допомогу на дітей. Діти учасників АТО – 12 дітей 100% фінансує селищна рада. Діти інваліди – 3, 100 % фінансує селищна рада. Багатодітні 24 дитини – 50 % фінансує селищна рада.
Видатки на відрядження (курси) – 5700.00 грн.
Оплата комунальних послуг та енергоносіїв 944.363.00 грн.
На оплату тепло постачання – 698 544.00 грн.
Вода і водовідведення – 57 046 грн.
Електроенергія – 188 773 грн.
Медикаменти – 700 грн.

У 2018-2019 році було виділено додаткові кошти для утримування установи:
На придбання 2 пральних машин – 17 000 грн.
На придбання бактерицидних ламп – 3 000 грн.
На заміну склопакетів в музичний зал та ясельну групу – 3 114 грн.
На заміри опору ізоляції та контуру заземлення у приміщення – 2 400 грн.
На придбання масла та бензину до бензокоси та газонокосилки – 1 200 грн.

У 2018 році після звернення адміністрації Іваничівського дошкільного навчального закладу (ясла - садок) «Калинонька» та батьківського комітету за сприянням селищної ради до народного депутата Ігоря Гузя було виділено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально - економічного розвитку окремих територій на придбання пральної машини на сум 7 800 грн. Згідно статутної діяльності однією із основних функцій дошкільного навчального закладу є організація харчування дітей. Повноцінне та якісне харчування є невід’ємною складовою зміцнення здоров’я дітей. Організація харчування ведеться відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Постанови КМУ від 22.11.2004 р. №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства здоров’я України від 17.06.2006 р. №298/227 «Про затвердження інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», ст.. 32 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови КМУ №258 від 21.05.1992 р. У дошкільному навчальному закладі працюють досвідчені кухарі. Про їх роботу свідчать результати за цей навчальний рік перевірок Держпродспоживслужби. Порушень санітарного стану приміщень та харчоблоку, а також порушень відповідності нормам харчування калорійності дітей не виявлено.

Виконання натуральних норм харчування на одну дитину вдень становить: ясельні групи м'ясо-88%, риба-70%, молоко-68%, масло-200%, сир кисло-мочний-66%, сметана-140%, яйця-76%, цукор-100%. Діти старшого віку молодша-старші групи м'ясо-94%, риба-56%, молоко-74%, масло-105%, сир кисло-молочний-53%, сметана-100%, яйця-37%, цукор-100%. Аналіз виконання норм харчування становить, що у цілому харчування дітей здійснюється наближеним до норм, було раціональним, збалансованим, різноманітним. Діти отримують від 1.5 до 2 тис. калорій. Деяких продуктів харчування не були виконані норми на 100% так, адже продукти коштують дорого і ми не вкладаємося у встановлену суму.
Меню складається враховуючи вартість харчування дітей та калорійність продуктів. Меню затверджується Начальником управління Держпродспоживслужби у Волинській області у Іваничівському районі Просапчук Л.В. Харчування дітей у ДНЗ трьохразове, сніданок, обід, вечеря проводилося згідно встановлених фізіологічних та грошових норм.
Продукти харчування постачають підприємець Ярема М.згідно заключених договорів із головою об’єднаної територіальної громади Войтюком Ф.В . Діти отримують всі потрібні продукти харчування: овочі, фрукти, крупи, м'ясо, соки, молоко натуральне від фермерського господарства, м’ясо закупляємо ПП «Сузір’я » Львівської області, Сокальського району.

У 2018-2019 році в установі проведено поточний ремонт всього приміщення садочка силами батьків та працівників навчального закладу.
Окрім всього того що зроблено в установі є ряд проблем, які коштують чималих коштів: Утеплити приміщення садочка, Провести капітальний ремонт загального коридора на І поверсі, замінити плитку на стінах та підлозі. Відремонтувати відмостку навколо приміщення садочка, Відремонтувати пожежні драбини, аварійність їхня загрожує життю і здоров’ю дітей. Відремонтувати каналізаційні труби у підвалі так як вони вже в аварійному стані потребують заміни Відремонтувати або знести стару котельню яка створює загрозу життю і здоров’ю дітей та оточуючих Придбати килимові покриття на групи та музичний зал, Придбати пилососи, 50 стільчиків, 75 шт. вішалок для рушників, 10 шт ліжок,
Велику матеріальну та фізичну допомогу надавали батьки при проведенні ремонтних робіт по групах дошкільного закладу. Дякуючи батькам та працівникам у проведенні ремонту садочка. У придбанні іграшок, шпалерів, тюлів адже без допомоги батьків установа немала би такого гарного та привабливого вигляду. Все що було придбано батьками поставлено на прихід у бухгалтерії селищної ради. Діти – це наше майбутнє. Вони повинні виховуватися і навчатися у найкращих умовах, харчуватися найкращими і якісними продуктами. Адже це все що зроблено, зроблено для наших дітей.
Щиро дякуємо голові ОТГ Войтюку Ф.В. за фінансову підтримку а саме : за виплату матеріальної допомоги на оздоровлення для всіх працівників, премій до професійного свята до Дня дошкільного працівника, за виплату престижності педагогічним працівникам 20 %, та надіємося що й надалі ще більше буде приділятися уваги нашій установі та виділятися коштів для функціонування дошкільного закладу.
На закінчення хочу привітати працівників закладу з закінченням навчального року, подякувати за вашу нелегку роботу, побажати здоров’я, терпіння, мирного неба, високої заробітної плати та поваги від батьків. Дякую за увагу.

31.05.2018 15:41